Overzicht educatiemedewerkers

Gemeente Aa en Hunze      Bibliotheken gemeente Aa en Hunze

medewerker foto blancoJoke Kasemier
 Vervangend Educatieadviseur

j.kasemier-bedeker@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoJanneke Oosterveld
Educatiemedewerker

j.oosterveld@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente Borger-Odoorn Bibliotheken Gemeente Borger/Odoorn

medewerker fotoGerda de Vries
Educatieadviseur

g.devries@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoCarin Bijl
Educatiemedewerker

c.bijl@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente Coevorden    Bibliotheken gemeente Coevorden

medewerker fotoCarla Boers
Educatieadviseur

c.boers-rieken@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoGerry Vos
Educatiemedewerker

g.berends-vos@biblionetdrenthe.nl

  

medewerker fotoLieke Schonewille-Koops
Educatiemedewerker

l.schonewille-koops@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente De Wolden      Bibliotheken gemeente De Wolden

medewerker fotoAnnet Krol
Educatieadviseur

a.krol@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoMichelle van Wilsum
Educatiemedewerker

m.vanwilsum@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente Meppel        Bibliotheek Gemeente Meppel

medewerker fotoAnnet Krol
Educatieadviseur

a.krol@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoAnnelies de Bruin
Educatiemedewerker

a.debruin@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoMarinka Wijngaarden
Educatiemedewerker

m.wijngaarden@biblionetdrenthe.nl

 

 

Gemeente Midden-Drenthe        Bibliotheken gemeente Midden Drenthe

medewerker fotoJoke Kasemier
Vervangend Educatieadviseur

j.kasemier-bedeker@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoLieke Schonewille-Koops
Educatiemedewerker

l.schonewille-koops@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoLies Molter
Educatiemedewerker

l.molter@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente Noordenveld         Bibliotheken gemeente Noordenveld

medewerker fotoRonald Vos
Educatieadviseur

r.vos@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoTineke Oliemans
Educatiemedewerker

t.oliemans-hilberts@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoGerda Veuger
Educatiemedewerker

g.veuger@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente Tynaarlo         Bibliotheken gemeente Tynaarlo

medewerker fotoRonald Vos
Educatieadviseur

r.vos@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoJanette Vleeshouwer
Educatiemedewerker

j.vleeshouwer@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoGerda Veuger
Educatiemedewerker

g.veuger@biblionetdrenthe.nl

 

Gemeente Westerveld          Bibliotheken gemeente Westerveld.nl

medewerker fotoAnnet Krol
Educatieadviseur

a.krol@biblionetdrenthe.nl

 

medewerker fotoKris Veltman - van't Klooster
Educatiemedewerker

k.veltman-vantklooster@biblionetdrenthe.nl